Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Firmos Identitetas

Glazov

Firmos Identitetas „Glazovas“ yra baldų fabrikas to paties pavadinimo mieste. Gamykla gamina nebrangius baldus. Kadangi tokių baldų dizainas yra gana bendro pobūdžio, buvo nuspręsta komunikacijos koncepciją pagrįsti originaliomis „medinėmis“ 3D raidėmis, žodžiai, sudaryti iš tokių raidžių, simbolizuoja baldų komplektus. Laiškai sudaro žodžius „baldai“, „miegamasis“ ir pan. Ar kolekcijos pavadinimus, jie išdėstomi taip, kad primena baldų elementus. Apibūdintos 3D raidės yra panašios į baldų schemas ir gali būti naudojamos ant kanceliarinių gaminių ar ant fotografinio fono prekės ženklui atpažinti.

Projekto pavadinimas : Glazov, Dizainerių vardas : Mikhail Puzakov, Kliento vardas : Glazov furniture factory.

Glazov Firmos Identitetas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.