Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sveikatingumo Centras

Yoga Center

Sveikatingumo Centras Įsikūręs judriausiame Kuveito miesto rajone, jogos centras yra bandymas atgaivinti Jassimo bokšto rūsį. Projekto vieta buvo neįprasta. Tačiau tai buvo bandymas tarnauti moterims tiek miesto ribose, tiek iš aplinkinių gyvenamųjų rajonų. Priėmimo zona centre susikerta ir su spintelėmis, ir biurų zona, kad nariai galėtų sklandžiai judėti. Tada spintelės zona išlyginta su kojų plovimo zona, reiškiančia „laisvą batų zoną“. Nuo tada yra koridorius ir skaitykla, vedantys į tris jogos kambarius.

Projekto pavadinimas : Yoga Center , Dizainerių vardas : Rashed Alfoudari, Kliento vardas : The Yoga Center .

Yoga Center  Sveikatingumo Centras

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.