Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Pitch + Roll + Gps“ Įrenginys

Trail Ranger

„Pitch + Roll + Gps“ Įrenginys Kodėl takų žemėlapiai plokšti, kai takų nėra? „Trail Ranger“ yra pirmoji pasaulyje koncepcija, leidžianti užfiksuoti visureigio transporto priemonės pakilimo, nusileidimo ir riedėjimo kampus GPS žemėlapyje ir pasidalinti ja su kitais visureigiais visame pasaulyje. Naudodama mūsų „AXYZ-maps“ platformą, „Trail Ranger“ taip pat suteikia jums pritaikytą perspėjimo perspėjimo signalą, kai jūsų įrenginys pasviro per daug pavojingai. Dabar parodykite pasauliui beprotiškus kampus, kuriuos užkariavote! Nes jūsų pasaulis nėra plokščias! Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Trail Ranger“ ir atsisiųsti kaip „iPhone“ / „iPad“ programą, apsilankykite šiuo adresu: http://puckerfactors.com/trailranger

Projekto pavadinimas : Trail Ranger, Dizainerių vardas : Anjan Cariappa M M, Kliento vardas : Muckati SDD.

Trail Ranger „Pitch + Roll + Gps“ Įrenginys

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.