Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pritvirtinamas Pasukamas Stalas

Ergo-table for bed

Pritvirtinamas Pasukamas Stalas Stalas gali pasisukti tam tikru kampu, kad tilptų po lova / skyriumi, kad būtų kuo daugiau vietos, ir atidaromas tinkamu būdu. Gali turėti keletą pasukamų funkcijų, esančių 2 plokštumose, kad vartotojui būtų lengva pasisukti. Tai gali padėti išspręsti galimą problemą, kai nešiojamąjį kompiuterį ar panašius įrenginius dedate tiesiai ant lovos, sulaikančią oro srautą. Ergonominiu aspektu sūpynės stalas leidžia vartotojui turėti tinkamą tvirtinimo paviršių, kad būtų išvengta paspaudimo ant vartotojo juosmens. Kol kūnas laikosi pasirinktos pozos, stalas lengvai pasislenka link jo ir palaiko komfortą. Stalo naudojimas taip pat neįgalus.

Projekto pavadinimas : Ergo-table for bed, Dizainerių vardas : Ivan Paul B. Abanilla, Kliento vardas : ABANILLA DESIGN.

Ergo-table for bed Pritvirtinamas Pasukamas Stalas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.