Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Papuošalai

odyssey

Papuošalai Pagrindinė monomerio odisėjos idėja yra tūrinių, geometrinių figūrų padengimas raštuota oda. Iš to išplaukia aiškumo ir iškraipymo, skaidrumo ir slėpimo sąveika. Visos geometrinės figūros ir raštai gali būti derinami pagal norą, įvairūs ir papildomi papildymais. Ši žavi, paprasta idėja leidžia sukurti beveik neišsemiamą dizainų asortimentą, puikiai suderinantį su greito prototipų (3D spausdinimo) teikiamomis galimybėmis, nes kiekvienas klientas gali turėti visiškai individualų ir unikalų gaminį (apsilankykite: www.monomer). eu-parduotuvė).

Projekto pavadinimas : odyssey, Dizainerių vardas : monomer, Kliento vardas : monomer.

odyssey Papuošalai

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizaino interviu

Pokalbiai su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Perskaitykite naujausius dizaino žurnalisto ir visame pasaulyje garsių dizainerių, menininkų ir architektų pokalbius apie dizainą, kūrybiškumą ir naujoves. Peržiūrėkite naujausius garsių dizainerių, menininkų, architektų ir novatorių dizaino projektus ir apdovanojimus. Atraskite naujų įžvalgų apie kūrybiškumą, inovacijas, menus, dizainą ir architektūrą. Sužinokite apie puikių dizainerių projektavimo procesus.