Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Papuošalai

odyssey

Papuošalai Pagrindinė monomerio odisėjos idėja yra tūrinių, geometrinių figūrų padengimas raštuota oda. Iš to išplaukia aiškumo ir iškraipymo, skaidrumo ir slėpimo sąveika. Visos geometrinės figūros ir raštai gali būti derinami pagal norą, įvairūs ir papildomi papildymais. Ši žavi, paprasta idėja leidžia sukurti beveik neišsemiamą dizainų asortimentą, puikiai suderinantį su greito prototipų (3D spausdinimo) teikiamomis galimybėmis, nes kiekvienas klientas gali turėti visiškai individualų ir unikalų gaminį (apsilankykite: www.monomer). eu-parduotuvė).

Projekto pavadinimas : odyssey, Dizainerių vardas : monomer, Kliento vardas : monomer.

odyssey Papuošalai

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizaino legenda

Legendiniai dizaineriai ir jų apdovanoti darbai.

Dizaino legendos yra nepaprastai garsūs dizaineriai, kurie savo gerų dizainų dėka pagerina mūsų pasaulį. Atraskite legendinius dizainerius ir jų novatoriškus gaminių dizainus, originalius meno kūrinius, kūrybinę architektūrą, išskirtinius mados dizainus ir dizaino strategijas. Mėgaukitės ir tyrinėkite originalius visame pasaulyje apdovanotų dizainerių, menininkų, architektų, novatorių ir prekės ženklų dizaino darbus. Įkvėpkite kūrybinių dizainų.