Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Paspauskite, Kad Išstumtumėte Elektros Kištukus

The GAN Switch

Paspauskite, Kad Išstumtumėte Elektros Kištukus Paprastai, jei kas nors norėtų ištraukti elektros kištuką, jam tektų išjungti maitinimą ir ištraukti jį atidžiai suvartojant daug energijos. Ši idėjinė, bet matoma idėja leidžia tik vienu pirštu atlikti visą darbą. Įjungimo / išjungimo jungiklis, kuris taip pat yra mygtukas ištraukti iš kištuko, padeda pasakyti, ar kištukas prijungtas prie maitinimo šaltinio, ar ne.

Projekto pavadinimas : The GAN Switch, Dizainerių vardas : Tay Meng Kiat Nicholas, Kliento vardas : .

The GAN Switch Paspauskite, Kad Išstumtumėte Elektros Kištukus

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.