Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Reklama

Insect Sculptures

Reklama Kiekvienas gabalas buvo pagamintas rankomis, kad būtų sukurtos vabzdžių, kuriuos įkvėpė jų aplinka ir maistas, skulptūros. Meno kūrinys buvo naudojamas kaip raginimas veikti per „Doom“ svetainę, taip pat nustatant konkrečius namų kenkėjus. Šioms skulptūroms naudojami elementai buvo išvežti iš šiukšlių aikštelių, šiukšlių, upių vagų ir supermarketų. Surinkę kiekvieną vabzdį, jie buvo nufotografuoti ir retušuoti fotosesijoje.

Ledai

Sister's

Ledai Ši pakuotė skirta „Sisters Ice Cream“ įmonei. Dizaino komanda bandė panaudoti tris damas, primenančias šio produkto gamintojus, laimingomis spalvomis, atsirandančiomis iš kiekvieno ledų skonio. Kiekviename dizaino skonyje ledo ledo forma naudojama kaip veikėjo plaukai, atspindinti įdomų ir naują ledų pakuočių įvaizdį. Ši naujoji forma sulaukė didelio konkurentų dėmesio ir sulaukė aukštų pardavimų. Dizainas bando sukurti originalią ir kūrybingą pakuotę.

Butelis

Herbal Drink

Butelis Jų koncepcijos pagrindas yra emocinis elementas. Parengta pavadinimų ir dizaino koncepcija yra nukreipta į kliento jausmus ir emocijas. Jie skirti sustabdyti žmogų šalia reikalingos lentynos ir priversti jį išsirinkti iš daugybės kitų prekės ženklų. Jų pakuotė atspindi planinių ištraukų poveikį, spalvoti raštai, tiesiogiai atspausdinti ant balto porceliano butelio, primenančio gėlių formą. Tai vizualiai pabrėžia natūralaus produkto įvaizdį.

Vyno Skardinė

Essenzza

Vyno Skardinė Vyno dizainas, tai kilmės šalis ir miestas sulaukė daug dėmesio. Paieška miniatiūriniuose ir tradiciniuose paveiksluose. Vertingi motyvai išsiaiškino, kad norint pasiekti tikslą, tai reiškia, kad nors tradicinis prabangaus vyno butelio dizainas buvo labai efektyvus. Motyvas, kuris buvo naudojamas dizaine, arabesques.Šie motyvai nupiešti iš Irano lakuoto paveikslo. Dizainas bando sukurti originalius ir kūrybingus dizainus ir stengiasi sukurti dizainą, turinčią vidinę prasmę, ir perduoti svarbią žinią.

Sulčių Pakuotė

Pure

Sulčių Pakuotė „Grynų sulčių“ koncepcijos pagrindas yra emocinis elementas. Parengta pavadinimų ir dizaino koncepcija yra nukreipta į kliento jausmus ir emocijas. Jie skirti sustabdyti žmogų šalia reikalingos lentynos ir priversti jį išsirinkti iš daugybės kitų prekės ženklų. Pakuotė išreiškia vaisių ekstraktų poveikį, spalvoti raštai, tiesiogiai atspausdinti ant stiklinio butelio, primenančio vaisių formą. Tai vizualiai pabrėžia natūralių produktų įvaizdį.

Kavos Staliukas

Cube

Kavos Staliukas Dizainas buvo įkvėptas geometrinių „Auksinio santykio“ ir „Mangiarotti“ skulptūrų. Forma yra interaktyvi, vartotojui siūlanti skirtingus derinius. Dizainą sudaro keturi skirtingų dydžių kavos staliukai ir aplink kubo formą išklotas pufas, kuris yra apšvietimo elementas. Dizaino elementai yra daugiafunkciniai, kad atitiktų vartotojo poreikius. Produktas pagamintas iš Corian medžiagos ir faneros.