Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Fotoinstaliacija

Decor

Fotoinstaliacija Modelio pastate noriu išsakyti mintis apie realybę, kad laikytume save ir žiūrėtume į tai kaip į scenografiją pagal įsivaizduojamą scenarijų. Iš prigimties atsitiktinis ir greitai gendantis scenarijus. Kas yra už to ar kas nutiks, kai dekoro formos gali būti ne artėjanti apokalipsė, o naujo proceso sukūrimas. Kitas paveikslėlis to, kas gali nutikti pasibaigus pasirodymui.

Projekto pavadinimas : Decor, Dizainerių vardas : Johanna Mårtensson, Kliento vardas : Johanna Mårtensson.

Decor Fotoinstaliacija

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.