Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Fotoinstaliacija

Decor

Fotoinstaliacija Modelio pastate noriu išsakyti mintis apie realybę, kad laikytume save ir žiūrėtume į tai kaip į scenografiją pagal įsivaizduojamą scenarijų. Iš prigimties atsitiktinis ir greitai gendantis scenarijus. Kas yra už to ar kas nutiks, kai dekoro formos gali būti ne artėjanti apokalipsė, o naujo proceso sukūrimas. Kitas paveikslėlis to, kas gali nutikti pasibaigus pasirodymui.

Projekto pavadinimas : Decor, Dizainerių vardas : Johanna Mårtensson, Kliento vardas : Johanna Mårtensson.

Decor Fotoinstaliacija

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizaino interviu

Pokalbiai su garsiausiais pasaulio dizaineriais.

Perskaitykite naujausius dizaino žurnalisto ir visame pasaulyje garsių dizainerių, menininkų ir architektų pokalbius apie dizainą, kūrybiškumą ir naujoves. Peržiūrėkite naujausius garsių dizainerių, menininkų, architektų ir novatorių dizaino projektus ir apdovanojimus. Atraskite naujų įžvalgų apie kūrybiškumą, inovacijas, menus, dizainą ir architektūrą. Sužinokite apie puikių dizainerių projektavimo procesus.