Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Fotografijos Serijos

U15

Fotografijos Serijos Menininkų projektas pasinaudoja U15 pastato ypatybėmis ir sukuria ryšį su gamtos vaizdais, esančiais kolektyvinėje vaizduotėje. Pasinaudodami pastato konstrukcija ir jo dalimis, taip pat jo spalvomis ir formomis, jie bando išryškinti konkretesnes vietas, tokias kaip Kinijos akmens miškas, Amerikos velnio bokštas, kaip bendras gamtos ikonas, tokias kaip kriokliai, upės ir uolėti šlaitai. Norėdami suteikti skirtingą kiekvieno paveikslo interpretaciją, menininkai apžiūri pastatą minimalistiniu požiūriu, naudodamiesi skirtingais kampais ir perspektyvomis.

Projekto pavadinimas : U15, Dizainerių vardas : Tiago & Tania, Kliento vardas : .

U15 Fotografijos Serijos

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.