Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekės Ženklo Identitetas

BlackDrop

Prekės Ženklo Identitetas Tai yra asmeninis prekės ženklo strategijos ir tapatybės projektas. „BlackDrop“ yra parduotuvių tinklas ir prekės ženklas, kuris parduoda ir platina kavą. „BlackDrop“ yra asmeninis projektas, iš pradžių sukurtas siekiant nustatyti asmeninio laisvai samdomo kūrybinio verslo toną ir kūrybinę kryptį. Šis prekės ženklo identitetas buvo sukurtas siekiant pozicionuoti Aleksą kaip patikimą prekės ženklo konsultantą pradedančiųjų bendruomenėje. „BlackDrop“ žymi liekną, šiuolaikišką, skaidrų pradedančiųjų prekės ženklą, kurio tikslas - tapti nesenstančiu, atpažįstamu ir pramonėje pirmaujančiu prekės ženklu.

Projekto pavadinimas : BlackDrop, Dizainerių vardas : Aleks Brand, Kliento vardas : Aleks Brand.

BlackDrop Prekės Ženklo Identitetas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.