Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vyno Tyrimo Įstaiga

Grapevine House

Vyno Tyrimo Įstaiga Vynuogių namas abstrakčios vynuogės pavidalu, kurios beveik nėra laukiama vynuogyne. Jo pagrindinis atraminis elementas, kurį sukuria skaitmeninė pagaminta kolona, atspindi senosios vynuogės šaknies garbę. „Grapevine House“ priekyje esantis ištisinis stiklas yra atviras visomis kryptimis ir suteikia galimybę iš karto patirti vynuogyno kraštovaizdžio įspūdį. Tokiu būdu turėtų būti pagerintas visų bandomųjų vynų skonis.

Kalendorius

Calendar 2014 “Farm”

Kalendorius „Farm“ popieriaus amatų rinkinį lengva surinkti. Nereikia klijų ar žirklių. Surinkite, pritvirtindami dalis tuo pačiu ženklu. Kiekvienas gyvūnas bus dviejų mėnesių kalendorius. Kokybiški dizainai gali pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų mintis. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai yra sukurti naudojant „Gyvenimo su dizainu“ koncepciją.

Daugiašonė Užuolaidinių Sienų Sistema

GLASSWAVE

Daugiašonė Užuolaidinių Sienų Sistema Daugiasienių užuolaidinių sienų sistema „GLASSWAVE“ atveria duris didesniam lankstumui projektuojant stiklines sienas masinei gamybai. Ši nauja koncepcija užuolaidų sienose paremta vertikalių montažinių cilindrinių, o ne stačiakampių profilių principu. Šis be galo novatoriškas požiūris reiškia, kad gali būti sukurtos daugia krypčių jungtys, padidinančios dešimtkart daugiau galimų geometrinių derinių stiklinėse sienose. „GLASSWAVE“ yra mažaaukščių dangų sistema, skirta išskirtinių, ne aukštesnių kaip trijų aukštų, rinkai (didybės salės, salonai, atriumai ir kt.)

Mažmeninės Prekybos Interjero Dizainas

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Mažmeninės Prekybos Interjero Dizainas Klientas ieško kūrybinio dizaino, kad gerai reprezentuotų prekės ženklą. Pavadinimas „Hiveometrinis“ yra suformuotas iš dviejų žodžių „avilys“ ir „geometrinis“, kurie tiesiog nusako pagrindinę koncepciją ir vizualizuoja dizainą. Dizainą įkvėpė prekės ženklo herojaus gaminys, korio formos elektrinė kaitlentė. Įsivaizduojamas kaip korių, sienų ir lubų bruožų derinys, tvarkingai dekoruotas, sklandžiai sujungia ir susieja sudėtingas geometrines formas. Linijos yra subtilios ir švarios, todėl aptakus šiuolaikiškas vaizdas simbolizuoja begalinę vaizduotę ir kūrybiškumą.

Įmonės Architektūros Koncepcija

Pharmacy Gate 4D

Įmonės Architektūros Koncepcija Kūrybinė koncepcija remiasi materialių ir nematerialių komponentų, kurie kartu sukuria žiniasklaidos platformą, deriniu. Šios platformos vidurio taškas apibūdinamas per dideliu dubeniu, kaip abstrakčios alchemijos kupolo simboliu, virš kurio iškyla slankiosios DNR grandinės holografinė schema. Ši DNR holograma, kuri iš tikrųjų reiškia šūkį „Gyvenimo pažadas“, sukasi lėtai ir rodo žmogaus organizmo, kuriam be simptomų, palengvėja gyvenimas. Besisukanti DNR holograma ne tik vaizduoja gyvybės tėkmę, bet ir ryšį tarp šviesos ir paties gyvenimo.

Kalendorius

Calendar 2014 “Botanical Life”

Kalendorius Botaninis gyvenimas yra kalendorius, kuriame viename lape pabrėžiamas gražus augalų gyvenimas. Atidarykite lapą ir pastatykite ant pagrindo, kad galėtumėte mėgautis įvairiais augalų iššokančiaisiais langais. Kokybiški dizainai gali pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų mintis. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę. Originalūs mūsų produktai yra sukurti naudojant „Gyvenimo su dizainu“ koncepciją.