Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamasis

House of Tubes

Gyvenamasis Projektas yra dviejų pastatų, apleisto 70-ųjų ir dabartinės eros pastato, susiliejimas, o juos sujungti skirtas elementas yra baseinas. Tai projektas, kurio pagrindinė paskirtis – 1-oji – 5 narių šeimos rezidencija, 2-oji – meno muziejus, su plačiomis erdvėmis ir aukštomis sienomis priimti daugiau nei 300 žmonių. Dizainas kopijuoja galinio kalno formą – miesto ikoninį kalną. Projekte panaudotos tik 3 apdailos su šviesiais tonais, kad erdvės spindėtų natūralia šviesa, kuri projektuojama ant sienų, grindų ir lubų.

Kavos Staliukas

Sankao

Kavos Staliukas Sankao žurnalinis staliukas, japoniškai „trys veidai“, yra elegantiškas baldas, skirtas tapti svarbiu bet kurios modernios svetainės erdvės simboliu. Sankao remiasi evoliucine koncepcija, kuri auga ir vystosi kaip gyva būtybė. Medžiagos pasirinkimas galėtų būti tik tvarių plantacijų masyvas. Sankao kavos staliukas vienodai sujungia aukščiausią gamybos technologiją su tradiciniu meistriškumu, todėl kiekvienas gaminys yra unikalus. „Sankao“ gaminama iš skirtingų medžio masyvo rūšių, tokių kaip „Iroko“, ąžuolas ar uosis.

Tws Ausinės

PaMu Nano

Tws Ausinės „PaMu Nano“ kuria „nematomas ausyje“ ausines, pritaikytas jauniems naudotojams ir tinkamas daugiau scenarijų. Dizainas pagrįstas daugiau nei 5 000 naudotojų ausų duomenų optimizavimu ir galiausiai užtikrina, kad dauguma ausų bus patogios jas nešiojant net gulint ant šono. Įkrovimo dėklo paviršiuje naudojamas specialus elastinis audinys, kad paslėptų indikatoriaus lemputę per integruotą pakavimo technologiją. Magnetinis siurbimas palengvina valdymą. BT5.0 supaprastina veikimą ir palaiko greitą ir stabilų ryšį, o aptX kodekas užtikrina aukštesnę garso kokybę. IPX6 Atsparumas vandeniui.

Tws Ausinės

PaMu Quiet ANC

Tws Ausinės PaMu Quiet ANC yra aktyvių triukšmą slopinančių tikrų belaidžių ausinių rinkinys, galintis veiksmingai išspręsti esamas triukšmo problemas. Naudojant dvigubą Qualcomm flagmaną Bluetooth ir skaitmeninį nepriklausomą aktyvaus triukšmo slopinimo mikroschemų rinkinį, bendras PaMu Quiet ANC slopinimas gali siekti 40 dB, o tai gali veiksmingai sumažinti triukšmo daromą žalą. Vartotojai gali perjungti tarp praėjimo funkciją ir aktyvų triukšmo slopinimą pagal skirtingus scenarijus tiek kasdieniame gyvenime, tiek verslo reikalais.

Apšvietimo Blokas

Khepri

Apšvietimo Blokas Khepri yra grindų lempa ir pakabukas, sukurtas remiantis senovės egiptiečių Khepri, ryto saulės tekėjimo ir atgimimo dievu skarabėjumi. Tiesiog palieskite Khepri ir užsidegs lemputė. Iš tamsos į šviesą, kaip visada tikėjo senovės egiptiečiai. Sukurtas Egipto skarabėjaus formos raidoje, Khepri turi pritemdomą šviesos diodą, reguliuojamą jutiklinio jutiklio jungikliu, kuris suteikia tris nustatymus, reguliuojamą ryškumą palietus.

Tapatybė, Prekės Ženklas

Merlon Pub

Tapatybė, Prekės Ženklas „Merlon Pub“ projektas atspindi visą naujos maitinimo įstaigos Tvrda Osijeke, senojo baroko miesto centre, prekės ženklą ir tapatybės dizainą, pastatytą XVIII amžiuje kaip didelės strategiškai įtvirtintų miestų sistemos dalį. Gynybos architektūroje Merlono pavadinimas reiškia tvirtas, vertikalias tvoras, skirtas apsaugoti stebėtojus ir kariuomenę forto viršuje.