Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Watchfaces Apps“

TTMM

„Watchfaces Apps“ TTMM yra „Pebble Time“ ir „Pebble Time Round“ išmaniųjų laikrodžių stebėjimo paviršių kolekcija. Čia rasite dvi programas (tiek „Android“, tiek „iOS“ platformai) su 50 ir 18 modelių, turinčių daugiau nei 600 spalvų variantų. TTMM yra paprastas, minimalus ir estetiškas skaitmenų ir abstrakčios infografikos derinys. Dabar galite pasirinkti savo laiko stilių, kada tik norite.

Svečių Namų Architektūros Dizainas

Barn by a River

Svečių Namų Architektūros Dizainas Projektas „Tvartas prie upės“ atitinka uždavinį sukurti apgyvendintą erdvę, pagrįstą ekologiniu aspektu, ir siūlo konkretų vietos architektūros ir kraštovaizdžio tarpusavio įsiskverbimo problemos sprendimą. Tradicinis namo archetipas atneša jo formų asketizmą. Kedrinė stogo juostinė pūslelinė ir žalios skylės sienos slepia pastatą žmogaus sukurto kraštovaizdžio žolėse ir krūmuose. Už stiklinės sienos atsiveria vaizdas į uolėtą upės pakrantę.

Parfumerijos Prekybos Centras

Sense of Forest

Parfumerijos Prekybos Centras Permatomo žiemos miško vaizdas tapo šio projekto įkvėpėja. Natūralaus medžio ir granito faktūrų gausa panardina žiūrovą į plastinių ir vizualinių gamtos ženklų įspūdį. Pramoninį įrangos tipą sušvelnina raudono ir žalio oksiduoto vario spalvos. Parduotuvė yra traukos ir bendravimo vieta daugiau nei 2000 žmonių kasdien.

Parfumerijos Parduotuvė

Nostalgia

Parfumerijos Parduotuvė 1960–1970 m. Pramoniniai peizažai įkvėpė šį projektą. Iš karšto valcavimo plieno pagamintos metalinės konstrukcijos sukuria tikrovišką antiutopijos intonaciją. Rūdžių profiliuotas senų tvorų lapas sukuria visiškos išraiškos laisvės atmosferą. Atviros techninės komunikacijos, subraižytas tinkas ir granito stalviršiai papildo 6-ojo dešimtmečio pramoninį interjerą.

Svečių Namų Interjero Dizainas

Barn by a River

Svečių Namų Interjero Dizainas Projektas „Tvartas prie upės“ atitinka uždavinį sukurti apgyvendintą erdvę, pagrįstą ekologiniu aspektu, ir siūlo konkretų vietos architektūros ir kraštovaizdžio tarpusavio įsiskverbimo problemos sprendimą. Tradicinis namo archetipas atneša jo formų asketizmą. Kedrinė stogo juostinė pūslelinė ir žalios skylės sienos slepia pastatą žmogaus sukurto kraštovaizdžio žolėse ir krūmuose. Už stiklinės sienos atsiveria vaizdas į uolėtą upės pakrantę.

Apšvietimas

Thorn

Apšvietimas Tikėdamas, kad gamtoje galima auginti ir atskirti organines formas, nesutrikdant jų struktūros ir išraiškos sutapimų dėka, ir kad žmonės turi instinktyvų giminingumą natūralioms formoms, Yılmazas Doganas teigė, kad kurdamas „Thorn“, jis norėjo augimą atspindėti tokiomis formomis, kurios emuliuoti gamtą be jokių apšvietimo matmenų apribojimų. Thorn, kuris yra įkvėpimo šaltinis natūraliai Thorn šakai; auga atsitiktinės struktūros pavidalu ir yra natūralus, patenkina įvairius poreikius ir neturi tinkamo apšvietimo dizaino dydžio.