Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamasis Namas

Tei

Gyvenamasis Namas Buvo vertinamas faktas, kad patogus gyvenimas po išėjimo į pensiją, išnaudojantis daugiausiai įkalnės šlaituose esančių patalpų, yra įprastu būdu. Norėdami įsisavinti turtingą aplinką. Tačiau šį kartą ne vilos architektūra, o asmeninis būstas. Tada pirmiausia mes pradėjome kurti struktūrą remdamiesi tuo, kad ji gali patogiai praleisti įprastą gyvenimą be nepagrįstumo visam planui.

Projekto pavadinimas : Tei, Dizainerių vardas : Kokutou Uemori, Kliento vardas : kiriko design office.

Tei Gyvenamasis Namas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.