Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šviestuvas

vanory Estelle

Šviestuvas Estelle sujungia klasikinį dizainą – cilindrinį, rankų darbo stiklinį korpusą su novatoriška apšvietimo technologija, kuri sukuria trimačius apšvietimo efektus ant tekstilinio gaubto. Sąmoningai sukurta tam, kad apšvietimo nuotaikas paverstų emocine patirtimi, Estelle siūlo begalę statinių ir dinamiškų nuotaikų, kurios sukuria įvairiausias spalvas ir perėjimus, valdomus jutikliniu skydeliu ant šviestuvo arba išmaniojo telefono programėle.

Projekto pavadinimas : vanory Estelle, Dizainerių vardas : Chris Herbold, Kliento vardas : vanory.

vanory Estelle Šviestuvas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.