Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sofa

Shell

Sofa „Shell“ sofa pasirodė kaip jūros kriauklių kontūrų ir mados tendencijų derinys imituojant egzoskeleto technologijas ir 3D spausdinimą. Tikslas buvo sukurti sofą su optinės iliuzijos efektu. Tai turėtų būti lengvi ir erdvūs baldai, kuriuos būtų galima naudoti tiek namuose, tiek lauke. Norint pasiekti lengvumo efektą, buvo naudojamas tinklas iš nailono. Taigi skerdenos kietumą subalansuoja silueto linijų pynimas ir minkštumas. Tvirtą pagrindą po kampinėmis sėdynės dalimis galima naudoti kaip šoninius stalus, o minkštos viršutinės sėdynės ir pagalvėlės užbaigia kompoziciją.

Projekto pavadinimas : Shell, Dizainerių vardas : Natalia Komarova, Kliento vardas : Alter Ego Studio.

Shell Sofa

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.