Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Architektoniniai Tyrimai Ir Plėtra

Technology Center

Architektoniniai Tyrimai Ir Plėtra Architektūrinis technologijos centro projektas kaip gairė integruoja architektūrinį ansamblį į aplinkinį kraštovaizdį, ramią ir malonią erdvę. Ši idėja, apibrėžianti idėją, padaro ansamblį humanizuotu orientyru, skirtu būtinam tyrėjų, kurie joje veiks, intelektualiniam panardinimui, išreikštam plastišku ir konstruktyviu ketinimu. Ryškus ir integruotas įgaubtų ir išgaubtų stogų dizainas beveik liečia pabrėžiamas horizontalias linijas, apibrėžiančias pagrindines architektoninio komplekso savybes.

Projekto pavadinimas : Technology Center, Dizainerių vardas : Paulo Brazil E Sant Anna, Kliento vardas : Klabin S A.

Technology Center Architektoniniai Tyrimai Ir Plėtra

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.