Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Chess Stick“ Torto Pakavimas

K & Q

„Chess Stick“ Torto Pakavimas Tai kepinių (lipdytų pyragų, finansininkų) pakuočių dizainas. Ilgio ir pločio santykis 8: 1, šių rankovių šonai yra ypač ilgi ir padengti šaškių lentos modeliu. Modelis tęsiasi priekyje, kuriame taip pat yra langas, esantis centre, per kurį galima pamatyti rankovės turinį. Kai visos aštuonios šiame dovanų rinkinyje esančios rankovės yra suderintos, išryškėja gražus šachmatų lentos raštas. K & Q daro jūsų ypatingą progą tokią pat elegantišką kaip karaliaus ir karalienės arbatos metas.

Projekto pavadinimas : K & Q, Dizainerių vardas : Kazuaki Kawahara, Kliento vardas : Latona Marketing Inc..

K & Q „Chess Stick“ Torto Pakavimas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.