Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Privati Gyvenamoji Vieta

City Point

Privati Gyvenamoji Vieta Dizainerė ieškojo įkvėpimo iš miesto kraštovaizdžio. Taigi džiovos miesto erdvės peizažas buvo „išplėstas“ iki gyvenamosios erdvės, kuriai būdingas projektas Metropolitan tema. Tamsios spalvos buvo paryškintos šviesa, kad būtų sukurti nuostabūs vaizdiniai efektai ir atmosfera. Priėmus mozaikas, paveikslus ir skaitmeninius atspaudus su aukštybiniais pastatais, į interjerą buvo įneštas modernaus miesto įspūdis. Dizaineris įdėjo daug pastangų teritorijų planavimui, ypač daug dėmesio skyrė funkcionalumui. Rezultatas buvo stilingi ir prabangūs namai, pakankamai erdvūs, kad aptarnautų 7 žmones.

Projekto pavadinimas : City Point, Dizainerių vardas : Chiu Chi Ming Danny, Kliento vardas : Danny Chiu Interior Designs Ltd..

City Point Privati Gyvenamoji Vieta

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.