Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pakuotė

The Fruits Toilet Paper

Pakuotė Daugelis kompanijų ir parduotuvių visoje Japonijoje dovanoja tualetinio popieriaus ritinį klientams kaip naują dovaną, kad parodytų savo supratimą. Vaisių tualetinis popierius buvo sukurtas siekiant sudominti klientus savo mielu stiliumi, puikiai tinkančiu tokioms progoms. Galima pasirinkti iš 4 kivių, braškių, arbūzų ir apelsinų dizaino. Nuo tada, kai buvo paskelbta apie gaminio dizainą ir išleidimą, jis buvo pristatytas daugiau nei 50 žiniasklaidos priemonių, įskaitant televizijos stotis, žurnalus ir interneto svetaines, 23 miestuose 19 šalių.

Projekto pavadinimas : The Fruits Toilet Paper, Dizainerių vardas : Kazuaki Kawahara, Kliento vardas : Latona Marketing Inc..

The Fruits Toilet Paper Pakuotė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.