Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

el ANIMALITO

Kėdė Vieną dieną pradėjau ieškoti atsakymų į klausimą: kaip sukurti tokią kėdę, kuri atitiktų žmonių poreikius vienodame šiuolaikiniame pasaulyje naudojant natūralią medžiagą, pavyzdžiui, medieną? el ANIMALITO yra tik atsakymas. Jo savininkas asmeniškai dalyvauja kūrybos procese, sprendžia dėl medžiagų pasirinkimo ir taip parodo tai, koks yra. el ANIMALITO yra baldas, turintis charakterį - jis gali būti grobuoniškas ir orus, ekstravagantiškas ir išraiškingas, tylus ir santūrus, pašėlęs... Išreiškiantis savininko prigimtį. el ANIMALITO - kėdė, kurią galima prisijaukinti.

Projekto pavadinimas : el ANIMALITO, Dizainerių vardas : Dagmara Oliwa, Kliento vardas : FORMA CAPRICHOSA.

el ANIMALITO Kėdė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizaino komanda

Geriausios pasaulyje dizaino komandos.

Kartais jums reikia labai didelės talentingų dizainerių komandos, kad sugalvotumėte tikrai puikius dizainus. Kasdien mes pasižymime savita apdovanojimais apdovanota novatoriško ir kūrybingo dizaino komanda. Tyrinėkite ir atraskite originalią ir kūrybingą architektūros, gero dizaino, mados, grafikos dizaino ir dizaino strategijos projektus iš viso pasaulio dizaino komandų. Pasisemkite įkvėpimo originalių didžiųjų dizainerių kūrinių.