Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Plakatas

Chirming

Plakatas Kai Sokas buvo jaunas, ji pamatė gražų paukštį ant kalno, bet paukštis greitai pabėgo, palikdamas tik garsą. Ji pažvelgė į dangų, kad surastų paukštį, tačiau viskas, ką galėjo pamatyti, buvo medžių šakos ir miškas. Paukštis nuolat dainavo, bet ji net neįtarė, kur jis buvo. Nuo pat mažens paukštis buvo medžio šakos ir didelis miškas. Ši patirtis privertė ją įsivaizduoti paukščių, kaip miškas, garsą. Paukščio garsas atpalaiduoja protą ir kūną. Tai patraukė jos dėmesį, ir ji derino tai su mandala, kuri vizualiai vaizduoja gydymąsi ir meditaciją.

Projekto pavadinimas : Chirming, Dizainerių vardas : Sook Ko, Kliento vardas : Sejong University.

Chirming Plakatas

Šis išskirtinis dizainas yra platinos dizaino apdovanojimo laimėtojas žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti platinos apdovanojimą pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų žaislų, žaidimų ir pomėgių gaminių projektavimo darbų.

Dienos dizaineris

Geriausi pasaulyje dizaineriai, menininkai ir architektai.

Geras dizainas nusipelno didelio pripažinimo. Kasdien mums malonu pristatyti nuostabius dizainerius, kurie kuria originalius ir novatoriškus dizainus, nuostabią architektūrą, stilingą madą ir kūrybingą grafiką. Šiandien pristatome jums vieną didžiausių pasaulyje dizainerių. Šiandien patikrinkite apdovanojimus pelniusį dizaino paketą ir pasisemkite savo kasdienio dizaino įkvėpimo.