Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gyvenamojo Namo Interjero Dizainas

Casa Dova

Gyvenamojo Namo Interjero Dizainas Žaisti, apeiti beveik aplink žmogų, kuris šviečia, bet ne kaip atskaitos taškai. Naujoviškos medžiagos, technologiškai tobulos ir puikiai integruotos. Atsineškite su jais nepaprastus ženklus, kad architektūros „Meistrai“ praėjo ir kad jie atsiduria, iškeldami juos į svarbą, savo jaunystę. Derinant originalų spindesį su žiniomis, technika ir emocijų utopija, kuri kažkada buvo nuostabus miklumas, stebėtinoje „seno“ ir nepakartojamo modernumo aplinkoje.

Projekto pavadinimas : Casa Dova, Dizainerių vardas : Alessandro Marchelli, Kliento vardas : Casa DOVA.

Casa Dova Gyvenamojo Namo Interjero Dizainas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.