Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkcinis Stalas

Bean Series 2

Daugiafunkcinis Stalas Ši lentelė buvo suprojektuota pagal „Bean Buro“ principų dizainerius Kenny Kinugasa-Tsui ir Lorene Faure. Projektas buvo įkvėptas neryškių prancūziškų kreivių formų ir dėlionės dėlionių. Jis tarnauja kaip centrinė dalis biuro konferencijų salėje. Bendra forma yra pilna vingių, o tai yra dramatiškas nukrypimas nuo tradicinio formalaus įmonių konferencijų stalo. Tris stalo dalis galima pertvarkyti į skirtingas bendras formas, kad būtų galima pakeisti sėdimų vietų išdėstymą; nuolatinė pokyčių būsena sukuria žaismingą atmosferą kūrybiniam biurui.

Projekto pavadinimas : Bean Series 2, Dizainerių vardas : Bean Buro, Kliento vardas : Cheil .

Bean Series 2 Daugiafunkcinis Stalas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.