Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Degtinės Butelis

Snowflake Vodka

Degtinės Butelis Mane įkvėpė snaigės paprastumas ir kartu sudėtingumas. Didžiąją laiko dalį mes tiesiog praleidžiame gyvenimą net nepastebėdami viso aplink mus esančio daikto grožio ir sudėtingumo. Gamta yra pilna paprastų dalykų, tačiau kai tik pradedi atkreipti dėmesį, supranti, kad tie paprasti dalykai yra kur kas sudėtingesni, nei tu galvojai. Tai buvo mano dizaino pradžia, bandant suprasti ir sukurti naują butelio formą, visiškai atsižvelgiant į gamtą. Panašiai kaip gamtoje, artindami sudėtingas formas, kurios akiai gali atrodyti savavališkos, aptinkame geometrinį modelį.

Projekto pavadinimas : Snowflake Vodka, Dizainerių vardas : Adrian Munoz, Kliento vardas : Adrian Munoz.

Snowflake Vodka Degtinės Butelis

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.