Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Led Skėčiai Ir Didelis Sodo Fakelas

NI

Led Skėčiai Ir Didelis Sodo Fakelas Visiškai naujasis „NI Parasol“ iš naujo apibūdina apšvietimą taip, kad tai gali būti daugiau nei šviečiantis objektas. Naujoviškai derindamas saulės vonią ir sodo fakelą, NI atrodo nuovokus, nuo ryto iki vakaro stovintis prie saulės gultų ant baseino ar kitose lauko vietose. Patentuota pirštų jutimo OTC (vieno mygtuko paspaudimo pritvirtinimas) vartotojams leidžia lengvai prisitaikyti prie norimo 3 kanalų apšvietimo sistemos apšvietimo lygio. NI taip pat priima žemos įtampos 12 V šviesos diodų tvarkyklę, kuri generuoja labai mažai šilumos, todėl energiją taupantis energijos tiekimas sistemai suteikia daugiau nei 2000 vnt 0,1 W šviesos diodų.

Projekto pavadinimas : NI , Dizainerių vardas : Terry Chow, Kliento vardas : FOXCAT.

NI  Led Skėčiai Ir Didelis Sodo Fakelas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.