Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Šviestuvas

Yazz

Šviestuvas „Yazz“ yra įdomus šviestuvas, pagamintas iš sulankstomų pusiau standžių laidų, leidžiantis vartotojui nusilenkti į bet kokią formą ar formą, kuri tinka jų nuotaikai. Taip pat pridedamas pridedamas lizdas, todėl lengva sujungti daugiau nei vieną įrenginį. „Yazz“ taip pat yra estetiškai patrauklus, patogus naudoti vartotojui ir ekonomiškas. Koncepcija kilo iš idėjos sumažinti apšvietimą iki būtiniausių jo elementų, kaip pagrindinės grožio išraiškos, neprarandant estetinio apšvietimo, nes pramoninis minimalizmas yra pats menas.

Projekto pavadinimas : Yazz, Dizainerių vardas : Dalia Sadany, Kliento vardas : Dezines, Dalia Sadany Creations.

Yazz Šviestuvas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.