Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Butelis

La Pasion

Butelis Tai yra rankomis pagamintas objektas, kurį suprojektavo Arturo López, vienas iš „Studio Xaquixe“ įgulos narių. Butelio idėja jam kilo, kai jis pamatė medį, kuris atrodė tarsi pora, apkabinanti vienas kitą, ir tai privertė susimąstyti, kaip artimieji tampa vienais, laikydami vienas kitą „pasión“. Stiklas, naudojamas kuriant kūrinį, yra perdirbtas 95%, kaip ir visas „Studio Xaquixe“ naudojamas stiklas. Studijoje naudojamas krosnis gamina įgula ir jos tiekiamos organinėmis atliekomis, tokiomis kaip augalinio aliejaus atliekos arba biomasė, perdirbta į metano dujas.

Projekto pavadinimas : La Pasion, Dizainerių vardas : Studio Xaquixe, Kliento vardas : Studio Xaquixe.

La Pasion Butelis

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.