Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Automatinis Imigracijos Terminalas

CVision MBAS 2

Automatinis Imigracijos Terminalas MBAS 2 buvo sukurtas siekiant paneigti apsaugos produktų pobūdį ir sumažinti bauginimus bei baimę tiek dėl technologinių, tiek psichologinių aspektų. Jos dizainas iš naujo interpretuoja pažįstamus namų kompiuterio elementus, kad kaimo piliečiams būtų patogus vaizdas aplink Tailando sieną. Ekrane rodomi balsai ir vaizdai žingsnis po žingsnio nurodo procesą pirmą kartą naudojantiems vartotojams. Dviejų spalvų tonas pirštų atspaudų kilimėlyje aiškiai nurodo nuskaitymo zonas. „MBAS 2“ yra unikalus produktas, kurio tikslas - pakeisti būdą, kuriuo kertamės per sienas, sudaryti sąlygas keliomis kalbomis ir draugiška, nediskriminuojančia vartotojo patirtimi.

Projekto pavadinimas : CVision MBAS 2, Dizainerių vardas : Prompong Hakk, Kliento vardas : Chanwanich Company Limited.

CVision MBAS 2 Automatinis Imigracijos Terminalas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.