Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Radiatorius

Piano

Radiatorius Šio dizaino įkvėpimas kilo iš meilės muzikai. Trys skirtingi kaitinimo elementai, kiekvienas primenantis vieną pianino klavišą, sukuria kompoziciją, panašią į pianino klaviatūrą. Radiatoriaus ilgis gali skirtis, atsižvelgiant į erdvės savybes ir teiginius. Koncepcinė idėja nebuvo išplėtota į gamybą.

Projekto pavadinimas : Piano , Dizainerių vardas : Margarita Bosnjak, M.Arch., Kliento vardas : Margarita Bosnjak.

Piano  Radiatorius

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.