Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Tipografija

Ila'l Amam Type Family

Tipografija „Ila'l Amam“ yra arabiško tipo šeima, sukurta iš visų kada nors sukurtų rodymo tipų mišinio - „Fat Faces“, taip pat iš XI a. Senovinio Irano Kufico scenarijų, sujungiant juos visus į kursyvuotą / įstrižą formatą. „Ila'l Amam“ sudaro rodymo tipai, naudojami dideliems tikslams, nes raidės yra labai stilizuotos ir būdingos staigių ir plonų brūkšnių ryškiame kontraste. Slėpinys kursyvu / įstrižu šriftu atsirado dėl to, kad jo nėra nė viename arabiškame šrifte, nes arabų kalba nuo pat pradžių galbūt turėjo grynai itališką formatą.

Projekto pavadinimas : Ila'l Amam Type Family, Dizainerių vardas : Sara Mansour, Kliento vardas : Sara Mansour.

Ila'l Amam Type Family Tipografija

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.