Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Individualus Namų Termostatas

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Individualus Namų Termostatas Išmaniojo telefono termostatas pristato minimalistinį, elegantišką dizainą, nepažeisdamas tradicinių termostatų dizainų. Permatomas kubas akimirksniu tampa nuo baltos iki spalvos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai uždėti vieną iš 5 keičiamų spalvų plėvelių, esančių prietaiso gale. Minkšta ir lengva spalva suteikia subtilų originalumo įspūdį. Fizinė sąveika yra kuo mažesnė. Paprastas palietimas leidžia pakeisti temperatūrą, o visi kiti valdikliai atliekami iš vartotojo išmaniojo telefono. E-ink ekranas pasirinktas dėl neprilygstamos kokybės ir minimalių energijos sąnaudų.

Projekto pavadinimas : The Netatmo Thermostat for Smartphone, Dizainerių vardas : Netatmo, Kliento vardas : Netatmo.

The Netatmo Thermostat for Smartphone Individualus Namų Termostatas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.