Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Minkštimas Ir Irisas

Cavendish & Harvey

Minkštimas Ir Irisas Balansuojantis veiksmas tarp tradicijos ir modernumo. Tikslas buvo sukurti unikalų produktų asortimentą novatoriškai įmonei, kuri vėl tampa aukštos kokybės konditerijos gamintoja. Tirpalas yra dosniai supakuotas ir atspausdintas su karšta folija ir kilnia, ypač blizgia apdaila. Fotografijos koncepcija buvo įkvėpta klasikinių praline stilių. Jaunesnei ir modernesnei tikslinei grupei bus skirtos spalvos ir laisvesnė tipografija. „Gabriel“ dizaino komanda įvaldė balansavimo aktą, o klientas džiaugiasi augančiais pardavimais.

Projekto pavadinimas : Cavendish & Harvey, Dizainerių vardas : Bettina Gabriel, Kliento vardas : gabriel design team.

Cavendish & Harvey Minkštimas Ir Irisas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.