Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sieninis Wc

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system

Sieninis Wc Įdiegęs novatorišką aiškųjį papildymą, „Isvea“ įprastą tualetą paverčia „B +“ - universaliu tualetu, kuris gali būti naudojamas viešuose tualetuose ir privačiuose vonios kambariuose. „B + WC“ yra mažesnė sienoje kabinama keptuvė, palyginti su įprastu WC. Jos apvali kompaktiška forma leidžia efektyviai išnaudoti erdvę. Naujasis „B + ScrRing WC“ neturi ratlankio. Tai neturi paslėpto ratlankio, tai reiškia, kad bakterijos niekur negali paslėpti. Higieninis „B + WC“ dizainas leidžia lengvai išvalyti dubenį, dėl kurio sumažėja vandens sunaudojimas ir poreikis naudoti aplinkai kenksmingas vonios kambario chemines medžiagas.

Projekto pavadinimas : Bplus Wall-hung WC with cleaRim system , Dizainerių vardas : Isvea Eurasia, Kliento vardas : ISVEA.

Bplus Wall-hung WC with cleaRim system  Sieninis Wc

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.