Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalo Įrankiai Vaikams

Nyx

Stalo Įrankiai Vaikams Bendradarbiavimo dizainas turi neribotas sienas ir buvo šio projekto ištakomis. Stalo įrankiai „Nyx Kids“ yra unikalus 10-mečio berniuko Elijah Robineau ir talentingo dizainerio Alexo Petunino bendradarbiavimas. Būdami vaikai, mes turime nuostabių svajonių, bet kaip suaugę žmonės išmokome nustatyti realiojo pasaulio ribas. Žaisminga stalo įrankių kolekcija, sukurta pagal futuristinį „YORB DESIGN“ prekės ženklą, taip pat įgijo labai unikalią savybę, leidžiančią sukurti visišką individualų dizainą. Jos vartotojas gali pasirinkti savo modelį, spalvą ir formą internete, suteikdamas jam priklausymo jausmą.

Projekto pavadinimas : Nyx, Dizainerių vardas : Alex Petunin & Elijah Robineau, Kliento vardas : YORB DESIGN.

Nyx Stalo Įrankiai Vaikams

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.