Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Svetainės Dizainas

Trionn Design

Svetainės Dizainas Balta drobė yra idealus fonas, ant kurio galima kurti. Saldus saldžių spalvų derinys suteikia nepriekaištingą dėmesį patraukiantį elementą, kuris patraukia žiūrovą. Dėl serifo ir sanso serifo šriftų derinio, svorio ir spalvų derinio susidaro tolygus derinys, kuris vilioja žiūrovą toliau tyrinėti. HTML5 „Parallax“ animacijos svetainė su „Responsive“, mes turime savo personalo vektorinių simbolių dizainą. unikalus „Design Ever“ ryškiomis spalvomis su gražiomis ir sklandžiomis animacijomis ..

Projekto pavadinimas : Trionn Design, Dizainerių vardas : Sunny Rathod, Kliento vardas : TRIONN DESIGN.

Trionn Design Svetainės Dizainas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.