Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Ant Sienos Pakabinama Wc Keptuvė

4Life

Ant Sienos Pakabinama Wc Keptuvė Tvirtos formos ir funkcionalaus naudojimo „4life“ tualetinis dubuo užima vietą vonios kambaryje kaip naujas būdingo dominavimo įvaizdis. Aplinkai nekenksmingas tualeto dubuo daro įspūdį ir estetiškumu, ir pagarba gamtai ... Bendras požiūris į „Slim Seat“ dangtelio komplektą. Lengvai išmontuojamo, užrakinimo mechanizmo tualeto sėdynių komplekto dizainas yra funkcijų valdymo mygtukai, kuriuos reikia įstatyti į dangtelio komplekto vidinę dalį. Mygtukai, su kuriais kontaktuoja vartotojas, dedami tose vietose, kurios yra sunkiausiai nešvarios, taigi tai suteikia papildomo pranašumo higienos srityje.

Projekto pavadinimas : 4Life, Dizainerių vardas : SEREL Seramic Factory, Kliento vardas : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

4Life Ant Sienos Pakabinama Wc Keptuvė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.