Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pažangus Vežimas

Fiaker 2.0

Pažangus Vežimas Daugelyje miestų tradicinės ekskursijos autobusais kelia didelę problemą - arklio atsisakymas. Kaip pirmąjį pagrindinį reikalavimą „Fiaker 2.0“ išsprendžia gatvių užterštumą, kurį sukelia kelionių autobusais miestai. Toliau plėtojamas specialus arklio traukiamos vežimėlio dizainas, atsižvelgiant į klasikines kabinas, atsižvelgiant į jų oficialią estetiką, nepaisant to, kad jos turi savo modernią ir šiuolaikišką formą. Iššūkis yra pateikti šiuolaikišką ir ekologišką koncepciją, vis tiek perteikiant tipišką kelionių autobusu jausmą. Pagrindinis tikslas - per inovatyvų dizainą padaryti keliones autobusais patrauklesnes klientams.

Projekto pavadinimas : Fiaker 2.0, Dizainerių vardas : Michael Hofbauer, Kliento vardas : Michael Hofbauer.

Fiaker 2.0 Pažangus Vežimas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.