Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stalo Lempa

M.T.F. ( My True Friend)

Stalo Lempa MTF (Mano tikras draugas) lemputės, turinčios šunį, unikalumas yra tas, kad, pirma, ji gali tikti beveik bet kokiam dekorui, pradedant linksmu, šiltu vaikų kambariu ir baigiant šaltu oficialiu darbo kabinetu. Antra, jis turi unikalų medžiagų derinį - medį, plastiką, metalą, stiklą, sukuriantį suliejimo stilių. Trečioji unikali savybė yra tai, kad ne visi žibintai gali turėti sukamąją svirtį su 360 laipsnių kampu ir laisvą posvyrį bet kokiu kampu. Taip pat mūsų lempa suteikia galimybę tvirtai pritvirtinti patogiomis ergonominėmis spynomis.

Projekto pavadinimas : M.T.F. ( My True Friend), Dizainerių vardas : Taras Zheltyshev, Kliento vardas : Fiat Lux.

M.T.F. ( My True Friend) Stalo Lempa

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.