Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kėdė

ICICLE

Kėdė Manau, kad sėdynės yra svarbiausi ir patraukliausi interjero dizaino nariai. Taip pat ji turi nepaprastų vaidmenų lauke ir lauke. Visada kėdės yra sėdėjimo, poilsio ir atsipalaidavimo vieta, kai tik pasiekiate. Be to, visi apie tai jaučiasi gerai. klausimas. Dabar kas nutiktų, jei saugi ir jauki jūsų pasitikėjimo dalis taptų smurtiniais ir nesaugiais elementais? Tai jausmas, kurį noriu parodyti.

Projekto pavadinimas : ICICLE, Dizainerių vardas : Ali Alavi, Kliento vardas : Ali Alavi design.

ICICLE Kėdė

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.