Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Galinis Stalas

TIND End Table

Galinis Stalas „TIND“ galinis stalas yra mažas, ekologiškas stalas, turintis ryškų vaizdą. Perdirbto plieno viršus buvo nupjautas vandens srove su painia piešiniu, sukuriančiu ryškius šviesos ir šešėlio modelius. Bambuko kojų formos nustatomos pagal piešinį plieniniame viršuje, o kiekviena iš keturiolikos kojų praeina per plieno viršutinę dalį, o po to supjaustoma lygiagrečiai. Žiūrint iš viršaus, karbonizuotas bambukas sukuria sulaikymo modelį, esantį priešais perforuotą plieną. Bambukas yra greitai atsinaujinanti žaliava, nes bambukas yra greitai auganti žolė, o ne medžio produktas.

Projekto pavadinimas : TIND End Table, Dizainerių vardas : Nils Finne, Kliento vardas : FINNE Architects.

TIND End Table Galinis Stalas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.