Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Knyga

Brazilian Cliches

Knyga „Brazilijos klišės“ buvo sudarytos naudojant vaizdus iš seno Brazilijos aukštų spaudų klišių katalogo. Bet jo pavadinimo priežastis ne tik dėl klišių, naudojamų jos iliustracijų kompozicijoms. Kiekvieno puslapio ruožtu mes susiduriame su kitokiomis Brazilijos klišėmis: istorinėmis, tokiomis kaip portugalų atvykimas, vietinių indėnų katechizavimas, kava ir aukso ekonomikos ciklai ... tai netgi apima šiuolaikines Brazilijos klišes, pilnas kamščių, skolos, uždari koncernai ir susvetimėjimas - vaizduojami neatsiejamame šiuolaikiniame vaizdiniame pasakojime.

Projekto pavadinimas : Brazilian Cliches, Dizainerių vardas : Gustavo Piqueira, Kliento vardas : .

Brazilian Cliches Knyga

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.