Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Reklaminis Plakatas

Amal Film Festival

Reklaminis Plakatas Plakatą įkvėpė linksma šventė festivaliuose. Dizainas buvo sukurtas siekiant apimti turtingosios Ispanijos kultūros skirtumus ir įamžinti juos. Kadangi Ispanija yra multikultūrinė šalis, turtinga savo istorija ir tapatybe, plakatas buvo skirtas pabrėžti viltį tarp europiečių ir arabų, musulmonų ir krikščionių. Projektas buvo sukurtas „Barnbrook“ studijoje, Londone, Jungtinėje Karalystėje. Plakato sukūrimas užtruko 1 savaitę. Spalvas, tipą ir naudojamus simbolius įkvėpė Ispanijos ir arabų kultūrų sankirtos.

Projekto pavadinimas : Amal Film Festival, Dizainerių vardas : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Kliento vardas : Lama Ajeenah.

Amal Film Festival Reklaminis Plakatas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.