Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Dušas

Rain Soft

Dušas Krioklio žvilgsnis gamtoje gali sudominti visus ir jį stebint ar prausiantis duše galima sukurti atpalaiduojantį kirtimą. Taigi reikėjo imituoti atpalaiduojančią krioklio sceną namuose ir apartamentuose, kad būtų galima patirti dušą. po kriokliu namuose. Šiame dizaine yra du purslų tipai. Pirštinės režimas: Vandens tankis arba koncentracija yra viduryje ir kūną galima plauti. Antrasis režimas: Vanduo pilamas vertikaliai pagal žiedo aplinką ir galima naudoti šampūną. Jis yra apsuptas vandens sienos ir ši siena gali būti l

Projekto pavadinimas : Rain Soft , Dizainerių vardas : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Kliento vardas : AQ QALA BINALAR.

Rain Soft  Dušas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.