Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vonios Baldai

Eleganza

Vonios Baldai „Eleganza“ vonios kambario baldų kolekcija sukurta siekiant atgaivinti šiuolaikinių baldų ir rankų darbo gaminių tikslumą, eleganciją ir pojūčius bei suteikti vonios kultūrai naują įspūdį. „Elganza“ kolekcija, turinti puikų stalviršį ant stilingų stendų, turi elegantišką, modernus, meniškas ir novatoriškas pasakojimas, derinantis švelnias ir aštrias linijas su paprasta pusiausvyra.

Projekto pavadinimas : Eleganza, Dizainerių vardas : Isvea Eurasia, Kliento vardas : ISVEA.

Eleganza Vonios Baldai

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.