Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Poilsio Įrenginiai

Winter under the roof

Poilsio Įrenginiai Astanoje nėra kalnų reljefo. Kalnų pramogoms ir pasiruošimui konkuruoti kalnų slidinėjimu buvo išrastas objektas, vadinamas uždaru slidinėjimo centru. Čia numatyti trijų tipų takai, skirti skirtingiems slidinėjimo įgūdžiams. Suprojektuoti žiūrovų stendai stebėti sporto renginius. Viešbutis skirtas užsienio sportininkams ir lankytojų centrui. Ant fasado atspindi kalnų tarpeklio, apledėjusio sniegu, idėją. Palaikymo centro pritvirtinti varvekliai primena. Tokio centro idėja buvo skatinti slidinėjimą Kazachstane.

Projekto pavadinimas : Winter under the roof, Dizainerių vardas : Ozimuk Tatyana, Kliento vardas : The diploma project.

Winter under the roof Poilsio Įrenginiai

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.