Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Flagmanų Parduotuvė

Lenovo

Flagmanų Parduotuvė „Lenovo“ pavyzdinės parduotuvės tikslas - pagerinti prekės ženklo įvaizdį, suteikiant auditorijai platformą, leidžiančią bendrauti ir dalytis per parduotuvėje sukurtą gyvenimo būdą, paslaugas ir patirtį. Dizaino koncepcija yra kuriama remiantis misija įgyvendinti perėjimą nuo kompiuterinių prietaisų gamintojo prie pirmaujančio prekės ženklo tarp plataus vartojimo elektronikos tiekėjų.

Projekto pavadinimas : Lenovo, Dizainerių vardas : Johnson Li, Kliento vardas : Lenovo (Beijing) Ltd..

Lenovo Flagmanų Parduotuvė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.