Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Stulpelio Sijos Konstrukcija

Brackets

Stulpelio Sijos Konstrukcija Projektas yra techninis sprendimas, skirtas moduliuotoms sistemoms, skirtoms nenaudingoms erdvėms atkurti visame stoge, pritaikant prie ankstesnės kiekvieno pastato struktūros. Viena iš jo daugiafunkcinių funkcijų yra taupyti elektrą. Jis taip pat buvo estetiškai suprojektuotas taip, kad funkcionuotų interjere, naudodamas tam skirtą apmušalą, skirtingas medžiagas ar apdailą, ar interjero akcentus, tokius kaip stalviršiai, stalai ir pertvaros. Tai taip pat teikia saulės šildytuvų sistemą, padaro erdves energetiškai tvarias.

Projekto pavadinimas : Brackets, Dizainerių vardas : Dalia Sadany, Kliento vardas : Dezines Dalia Sadany Creations.

Brackets Stulpelio Sijos Konstrukcija

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.